Erzincan Silvermat Etiket

Erzincan Silvermat Etiket | Erzincan Silvermat Etiket Fiyatları | Erzincan Silvermat Etiket Özellikleri | Erzincan Silvermat Etiket Yazıcı | Erzincan Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Erzincan Silver Mat Etiket | Erzincan Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Erzincan silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir erzincan etiket türüdür. Genellikle kitap ve erzincan barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Erzincan silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun erzincan etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan erzincan silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Erzincan silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Erzincan silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Erzincan silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Erzincan silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Erzincan silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Erzincan etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Erzincan silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Erzincan silvermat etiket, erzincan termal etiket, erzincan silver mat etiketler, erzincan mat etiketler, erzincan silver mat etiket fiyatları, erzincan etiket fiyatları, erzincan şeffaf etiket fiyatları, erzincan silver mat barkod etiketi, erzincan barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner