Erzincan Lamine Termal Etiket

Erzincan Lamine Termal Etiket | Erzincan Lamine Termal Etiket Fiyatları | Erzincan Lamine Termal Etiket Nedir | Erzincan Lamine Termal Barkod Etiketi | Erzincan Termal Etiketler | Erzincan Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Erzincan lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Erzincan lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Erzincan lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Erzincan lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen erzincan etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda erzincan termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer erzincan etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan erzincan lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Erzincan termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Erzincan lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Erzincan etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Erzincan lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Erzincan lamine termal etiket nedir? Lamine erzincan termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel erzincan lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Erzincan lamine etiket, erzincan termal etiket, erzincan top etiket, erzincan ribonsuz baskı, erzincan baskılı etiket, erzincan renkli termal etiket, erzincan lamine termal barkod etiketi, erzincan kuşe etiket, erzincan termal etiket boyutları, erzincan boş etiket, erzincan termal etiket fiyatları, erzincan lamine etiketler, erzincan eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner