Erzincan Chromolux Etiket

Erzincan Chromolux Etiket | Erzincan Chromolux Etiket Nedir | Erzincan Chromolux Etiket Fiyatları | Erzincan Chromolux Etiket Baskı | Erzincan Kromolüks Etiket | Erzincan Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Erzincan Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Erzincan chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Erzincan chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan erzincan chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan erzincan kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı erzincan chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Erzincan chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Erzincan chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve erzincan kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Erzincan choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Erzincan choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel erzincan etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Erzincan etiket, erzincan etiket fiyatları, erzincan barkod etiket fiyatları, erzincan baskılı etiket fiyatları, erzincan barkod, erzincan rulo etiket fiyatları, erzincan barkod fiyatları, erzincan rulo etiket, erzincan yapışkanlı etiket, erzincan barkod sistemi, erzincan barkod okuyucu, erzincan barkod okuyucu fiyatları, erzincan koli etiketi, erzincan tekstil etiketi, erzincan saten etiket, erzincan metal etiket, erzincan mat pp etiket, erzincan mat pe etiket, erzincan etiket baskı, erzincan mat polietilen etiket, erzincan lazer etiket, erzincan boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner