CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Erzincan Baskılı Pide Kutusu

Erzincan Baskılı Pide Kutusu | Erzincan Pide Kutusu Fiyatları |Erzincan Pide Kutusu  |Erzincan Pide Kutusu Ölçüleri | Erzincan Pide Kutusu İmalatı | Erzincan Hazır Pide Kutusu | Erzincan Pide Ve Lahmacun Kutusu | Erzincan Pide Kutuları | Erzincan Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, erzincan baklava kutusu, pizza kutusu,erzincan lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Erzincan baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Erzincan baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Erzincan baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Erzincan baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Erzincan pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı erzincan pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Erzincan baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Erzincan pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Erzincan baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için erzincan pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel erzincan pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Erzincan baskılı pide kutusu, erzincan pide kutusu fiyatları, erzincan pide kutusu imalatı, erzincan pide kutusu , erzincan baskılı pide kutusu fiyatları, erzincan baskılı ambalajlar, erzincan pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner