Erzincan Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Erzincan | Erzincan Mini Diş Seti | Erzincan Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Erzincan | Traş Seti | Erzincan Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Balıkesir

kutulu buklet tras seti

Erzincan otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri erzincan ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  erzincan otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Erzincan otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Erzincan otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti erzincan  isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları erzincan ve erzincan  kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Erzincan traş seti, traş seti fiyatları erzincan , erzincan buklet traş seti, otel traş setleri erzincan , kutulu traş setleri, erzincan otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri erzincan , kutulu buklet traş seti erzincan .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner