CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Erzincan Baskılı Pasta Kutusu

Erzincan Baskılı Pasta Kutuları | Erzincan Pasta Kutusu | Erzincan Pasta Kutusu Fiyatları | Erzincan Baskısız Pasta Kutusu | Erzincan Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Erzincan Pasta Kutusu Baskılı | Erzincan Pasta Kutusu Siparişi | Erzincan Baskılı Kutu | Erzincan Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Erzincan pasta kutusu, erzincan baklava kutusu, erzincan pizza kutusu, erzincan lahmacun kutusu, erzincan pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Erzincan baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Erzincan baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Erzincan baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı erzincan pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Erzincan baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Erzincan Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Erzincan baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için erzincan pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel erzincan pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Erzincan baskılı pasta kutusu, erzincan baskılı pasta kutusu fiyatları, erzincan pasta kutuları, erzincan pasta kutusu fiyatları, erzincan pasta kutusu imalatı, erzincan baskılı pasta kutusu ve fiyatı, erzincan ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner