CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Erzincan Baskılı Pizza Kutusu

Erzincan Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Erzincan Pizza Kutuları | Erzincan Pizza Kutusu Fiyatları | Erzincan Pizza Kutusu | Erzincan Pizza Kutusu İmalat | Erzincan Pizza Kutusu Ölçüleri | Erzincan Pizza Kutusu Fiyatları | Erzincan Baskısız Pizza Kutusu | Erzincan Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, erzincan baklava kutusu, erzincan lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Erzincan baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Erzincan baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Erzincan baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Erzincan baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Erzincan baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Erzincan pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Erzincan pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Erzincan askılı pizza kutusu fiyatları ile erzincan pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Erzincan baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla erzincan baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Erzincan baskılı pizza kutusu, erzincan pizza kutuları, erzincan basklı kutular, erzincan baskılı pizza kutusu fiyatları, erzincan pizza kutusu fiyatları, erzincan pizza kutusu imalatı, erzincan pizza kutusu, erzincan baskılı pizza kutusu satışı, erzincan baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner