Erzincan Polietilen Opak Etiket

Erzincan Polietilen Opak Etiket | Erzincan Opak Pe Polietilen Etiket | Erzincan Opak Polietilen Etiket | Erzincan Opak Etiket | Erzincan Opak Etiket Fiyatları | Erzincan Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Erzincan

polietilen opak etiket

Erzincan Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Erzincan opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Erzincan opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta erzincan opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir erzincan etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Erzincan opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Erzincan polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız erzincan barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Erzincan polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve erzincan opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Erzincan polietilen etiket, erzincan polietilen opak etiket, erzincan opak etiket fiyatları, erzincan opak etiket, erzincan opak polietilen (pe) etiket, erzincan sembol etiket, erzincan polietilen pe etiket, erzincan opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner