Erzincan Eko Termal Etiket

Erzincan Eko Termal Etiket | Erzincan Eko Termal Etiket Fiyatları | Erzincan Eko Termal Kağıt | Erzincan Termal Etiketler | Erzincan Eco Termal Etiket Nedir | Erzincan Top Termal Etiket | Erzincan Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Erzincan eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Erzincan eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için erzincan etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu erzincan etiket en erzincan ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Erzincan eko termal etiket fiyatları ve erzincan eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan erzincan eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Erzincan eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Erzincan termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Erzincan ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Erzincan etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Erzincan termal etiket, erzincan etiket erzincan, erzincan boş etiketerzincan eco etiket, erzincan etiket fiyatları, erzincan eko termal etiket, erzincan etiket, erzincan eco termal etiket fiyatları, erzincan sıra numarası etiketi, erzincan ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner