Erzincan Mat Polipropilen Etiket

Erzincan Mat Polipropilen Etiket | Erzincan Pp Etiket | Erzincan Mat Etiket | Erzincan Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Erzincan Polipropilen Ürünler | Erzincan Sembol Barkod Etiket | Erzincan Mat Pp Etiket | Erzincan Barkod Sistemleri | Erzincan Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Erzincan mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Erzincan polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Erzincan pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Erzincan mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Erzincan at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Erzincan mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Erzincan mat pp etiket erzincan opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Erzincan mat etiket, erzincan opak pp, erzincan mat pperzincan boş etiket, erzincan termal etiket fiyatları, erzincan şeffaf pp, erzincan mat polipropilen, erzincan etiket, etiket erzincan, ribon erzincan, karekod okuyucu erzincan, polipropilen, erzincan polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner