Erzincan Güvenlik Etiketi

Erzincan Güvenlik Etiketi | Erzincan Garanti Etiketi | Erzincan Güvenlik Etiketleri | Erzincan Etiket | Erzincan Alarm Etiketi | Erzincan Güvenlik Etiketi Fiyat | Erzincan Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Erzincan garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan erzincan güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya erzincan kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan erzincan güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi erzincan olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket erzincan kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Erzincan güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel erzincan güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Erzincan garanti etiketi, erzincan güvenlik etiketi, erzincan etiket, erzincan kırılgan etiket fiyatları, erzincan termal etiket, eko etiket erzincan , erzincan güvenlik etiket fiyatları, erzincan emniyet etiketi, erzincan garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi erzincan.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner